CS PL DE
piskari.cz - ikona - beim Klettern nehme ich Rücksicht auf den Felsen piskari.cz - ikona - ich verwechsle den Felsen nicht mit künstlicher Wand (z. B. kein Toprope) piskari.cz - ikona - ich verwende kein UFO piskari.cz - ikona - ich verwende kein Magnesia

vergessenes passwort

 

Schön. Zmýlená VIIa  (Holubička — Za pískovnou — Adršpach)

beschreibung: Malinovou cestou na Supa na porostlý balkon. Stěnou doprava do jeskyně, po římse ke komínu, jím a spárou na předvrchol. Zálesáckou cestou na vrchol.
datum der erstbesteigung: 12.7.1963
autor: Václav Hornych, P. Němeček
charakteristik:


turm: Holubička, bezirk: Za pískovnou, gebiet: Adršpach
Rettungsdienst Broumovsko — standorte mit Erster–Hilfe–Ausstattung

NEUE KOMMENTARE


Etwaiger Absturz würde wahrscheinlich nicht gut enden.   Es ist der Aufregung wert (zwar sehr gefährlich, aber eine tolle Kletterei, die nicht viel gesichert werden kann).   Normal.   Schön.   Sehr schönKOMMENTARE

7.8.2020 7:05:30 Pavlík Schön.
Malinovou cestou na Supa na porostlý balkón je pohodový rozporový komín s kruhem (který v průvodci není) na vklínený balvan a pak úzkým solivým komínkem na porostlý balkon. Z něj traverz do jeskyně, ze které jsme šli přímo nahoru širočinkou cesty Zálesácká. Pravděpodobně jsme meli travezrozavt ještě dál k další spáře. Takhle to bylo 70-ti metrový pěkný lezení na velkou, minimálně lezenou věž (2 výstupy ročně) P.s.: Ve vrcholovce jsme našli tuhle variantu pod názvem Kotníková Frnda z roku 2005? Z popis vyznívá, že jde o novou cestu a né spojení dvou cest a je tam zmiňován kruh dole v rozporu. Což by mohlo mít souvislost s Jonyho komentářem Malinové na Supa.

FOTOS

ROUTE

Normal. Mírová ratolest VIIc  (16.7.1983) Holubička Za pískovnou (Adršpach) 0 kommentar ()
Normal. Náhorní V  (1.9.1973) Holubička Za pískovnou (Adršpach) 0 kommentar ()
Normal. Quo vadis VIIc  (2.9.1973) Holubička Za pískovnou (Adršpach) 0 kommentar ()
Normal. Severovýchodní VI  (0.0.0000) Holubička Za pískovnou (Adršpach) 0 kommentar ()
Normal. Zálesácká VIIa  (7.7.1962) Holubička Za pískovnou (Adršpach) 0 kommentar ()
Schön. Zmýlená VIIa  (12.7.1963) Holubička Za pískovnou (Adršpach) 1 kommentar (7.8.2020)

MAP

TURMS

Botanická — Datlík — Dragoun — Hrdá Monika — Jestřáb — Mezikámen — Opavská — Sokol — Stehlík — Sup — Syčák — Škrhola — Vepřík — Věž amerických kosmonautů

FOTOS


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Das Portal ist nicht nur für die Leute entstanden, sie sich über die Besonderheiten des Sandsteinkletterns in der Umgebung von Police informieren möchten, sondern auch für diejenigen, die sich an den relevanten Informationen über die Routen und Lokalitäten beteiligen möchten. Weitere Informationen über das Projekt.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNERPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.