CS PL DE
piskari.cz - ikona - beim Klettern nehme ich Rücksicht auf den Felsen piskari.cz - ikona - ich verwechsle den Felsen nicht mit künstlicher Wand (z. B. kein Toprope) piskari.cz - ikona - ich verwende kein UFO piskari.cz - ikona - ich verwende kein Magnesia

vergessenes passwort

 

Sehr schön Vanila Ice VIIIc  (Polární trůn — Kamenec — Teplice)

beschreibung: Z nástupového bloku Staré cesty jižní hranou k 1. kruhu. Stěnou přes převis ke 2. kruhu a stěnou podél hrany (3. kruh) na terasu. Starou cestou na vrchol.
datum der erstbesteigung: 24.8.2006
autor: Pavel Hrubý, J. Mach
charakteristik: wand


turm: Polární trůn, bezirk: Kamenec, gebiet: Teplice
Rettungsdienst Broumovsko — standorte mit Erster–Hilfe–Ausstattung

NEUE KOMMENTARE


Etwaiger Absturz würde wahrscheinlich nicht gut enden.   Es ist der Aufregung wert (zwar sehr gefährlich, aber eine tolle Kletterei, die nicht viel gesichert werden kann).   Normal.   Schön.   Sehr schönKOMMENTARE

21.8.2012 12:28:28 Staník Schön.
Zajímavá stěnovka - ladička. Klíč nástup - z bloku traverz na hranu (jistič stojí "nad" prvolezcem na bloku) a ještě klíčovější je "podél hrany na terasu" nepamatuji se jestli pod nebo nad 3. Q. Směr byl volný dlouho na očích, vždycky jsem si říkal: "šla by tam cesta nebo ne?"
15.10.2018 10:32:35 Hlaďas Sehr schön
Krásná rozmanitá cesta, dle autorů by se to mělo lézt k 1.Q cesty "Konec jednoho přeskoku" a od něj traverz doleva k 1.Q vlastní cesty. (v traverzu je křehčí sokolík tak s citem). Zajímavý krut u 3.Q a třešničkou je technický odlez od 4.Q na terasu ke slaňáku. Celkově dosti svižné VIIIc:-)

FOTOS

ROUTE

Normal. Hobiš - hop IV übersprung: 4 (28.8.1983) Polární trůn Kamenec (Teplice) 1 kommentar (23.4.2009)foto - 1x
Normal. Konec jednoho přeskoku IXa  (0.0.1991) Polární trůn Kamenec (Teplice) 0 kommentar ()
Normal. Kouzelnická VI  (1.7.1972) Polární trůn Kamenec (Teplice) 0 kommentar ()
Normal. Podkrovní spára VIIa  (1.7.1972) Polární trůn Kamenec (Teplice) 0 kommentar ()
Normal. Polární záře VIIa  (5.8.1972) Polární trůn Kamenec (Teplice) 0 kommentar ()
Schön. Stará cesta IV  (9.6.1951) Polární trůn Kamenec (Teplice) 6 kommentar (5.7.2016)foto - 1x
Sehr schön Vanila Ice VIIIc  (24.8.2006) Polární trůn Kamenec (Teplice) 2 kommentar (15.10.2018)
Normal. Večerní VIIa  (30.8.1962) Polární trůn Kamenec (Teplice) 0 kommentar ()


piskari.cz

Das Portal ist nicht nur für die Leute entstanden, sie sich über die Besonderheiten des Sandsteinkletterns in der Umgebung von Police informieren möchten, sondern auch für diejenigen, die sich an den relevanten Informationen über die Routen und Lokalitäten beteiligen möchten. Weitere Informationen über das Projekt.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNERPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.