CS PL DE
piskari.cz - ikona - beim Klettern nehme ich Rücksicht auf den Felsen piskari.cz - ikona - ich verwechsle den Felsen nicht mit künstlicher Wand (z. B. kein Toprope) piskari.cz - ikona - ich verwende kein UFO piskari.cz - ikona - ich verwende kein Magnesia

vergessenes passwort

 

Sehr schön Strategická pozice VIIIc  (Střílna — Království — Adršpach)

beschreibung: Od stěnou mezi JZ komínem a cestou Entův strop přes 2Q. pod převis 3Q. (křížíme E.s.) přes převis stěnou 4Q. a po hraně n.v.
datum der erstbesteigung: 0.0.2006
autor: Jiří Koutský a spol.
charakteristik: wand


turm: Střílna, bezirk: Království, gebiet: Adršpach
Rettungsdienst Broumovsko — standorte mit Erster–Hilfe–Ausstattung

NEUE KOMMENTARE


Etwaiger Absturz würde wahrscheinlich nicht gut enden.   Es ist der Aufregung wert (zwar sehr gefährlich, aber eine tolle Kletterei, die nicht viel gesichert werden kann).   Normal.   Schön.   Sehr schönKOMMENTARE

19.10.2016 9:10:11 Staník Sehr schön
Pěkná stěna, dole díry, obliny, krutý převis a stěnka. Asi nejnáročnější je odlez od posledního na vrchol - k technickým obtížím se přidá i morál. Je to už déle co jsme to lezli, tak nějaké odchylky nevylučuji. Logická linka - je s podivem, že první cesta v této stěně E. s. se vyhnula spodním pasážím Strategicképozice.
19.10.2016 11:08:35 Šáfa
z knihy u Tošováka jsem si opsal následující: A.Kadlec stř. J.Koutský, 6.6.2004 - Z balkonu pod západní hranou JZ stěnou (5 kruhů) n.v. nelezl jsem, takže nevím, který počet kruhů sedí
20.10.2016 13:26:42 Staník
Správný počet kruhů bude asi dle knihy, je to fakt dýl co jsme to lezli. Popis dle knihy také OK, jen jsem se snažil lokalizovat vůči E.s. který se kříží, aby nebyl zmatek v kruzích.

FOTOS

ROUTE

Normal. Entův strop VIIb  (15.8.1981) Střílna Království (Adršpach) 0 kommentar ()
Normal. Jihozápadní dvojspára IV  (19.7.1970) Střílna Království (Adršpach) 0 kommentar ()
Sehr schön Jihozápadní komín IV  (19.7.1970) Střílna Království (Adršpach) 3 kommentar (11.7.2015)
Normal. Komínem IV  (9.8.1962) Střílna Království (Adršpach) 0 kommentar ()
Sehr schön Strategická pozice VIIIc  (0.0.2006) Střílna Království (Adršpach) 3 kommentar (20.10.2016)

MAP

TURMS

Alchymista — Badera — Brixík — Houslařská — Irena — Jubilejní — Kašparidis — Mechová — Nepojmenovaná — Ostrostřelec — Otesánek — Pidivajzlík — Přemysl Otakar II. — Střelci — Štolba — Věž tří Meltů

FOTOS


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Das Portal ist nicht nur für die Leute entstanden, sie sich über die Besonderheiten des Sandsteinkletterns in der Umgebung von Police informieren möchten, sondern auch für diejenigen, die sich an den relevanten Informationen über die Routen und Lokalitäten beteiligen möchten. Weitere Informationen über das Projekt.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNERPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.