CS PL DE
piskari.cz - ikona - beim Klettern nehme ich Rücksicht auf den Felsen piskari.cz - ikona - ich verwechsle den Felsen nicht mit künstlicher Wand (z. B. kein Toprope) piskari.cz - ikona - ich verwende kein UFO piskari.cz - ikona - ich verwende kein Magnesia

vergessenes passwort

 

Sehr schön Prdel Haliny Pavlovské VIIc  (Mákula — Amfiteátr — Teplice)

beschreibung: Spárou nad turistickou cestou přes 3.Q na balkon. Dále širočinou od borovice a podél kruhů na vrchol.
datum der erstbesteigung:
autor: P. Hrubý a I.Sedláček, J. Kanťák
charakteristik: reibungskletterei | handriss | schulterriss


turm: Mákula, bezirk: Amfiteátr, gebiet: Teplice
Rettungsdienst Broumovsko — standorte mit Erster–Hilfe–Ausstattung

NEUE KOMMENTARE


Etwaiger Absturz würde wahrscheinlich nicht gut enden.   Es ist der Aufregung wert (zwar sehr gefährlich, aber eine tolle Kletterei, die nicht viel gesichert werden kann).   Normal.   Schön.   Sehr schönKOMMENTARE

6.5.2018 15:15:02 Páša Sehr schön
Omlouvám se za případné chyby v popisu cesty, ale opisoval jsem si to na šťouradlo a čitelnost je nic moc. Spárka je pěkná pěsťovka co se u třetího kruhu rozšiřuje do širočiny. Třetí kruh je ale trochu vyhnanej víc stranou, asi aby se cestou dál netřelo moc lano a hůř se cvaká. Byl jsem zalezlej hloub ve spáře, kde to nejlíp drželo a kruh zaboha nemohl nahmatat. Nakonec jsem to risknul bez něj, ale za chvili mi došlo, a když jsem spárou jel dolů a chtěl si odskočit, ještě jsem tam plácl a náhodou ho chytnul. Příště to budu muset napravit čistě. Cesta i věž jsou ale moc pěkný a návštěvu si určitě zasloužej.
30.7.2020 7:58:33 nosicek Sehr schön
Luxusní cesta, na spárových VIIc celkem schůdná. 3.Q je daný fakt na hovno, jestli byl důvod tření lana při dalím lezení, tak tomu nerozumim, protože štand je stejně potřeba. Jinak po vylezení té super spodní spáry ještě čeká třešinka v podobě hladkého žlabu, což není ze země vidět a tam jsou úseky, kde to chce trochu klidnou hlavu. Ve vrcholovce je kulantní název "Zadeček Haliny Pavlovské."

FOTOS

ROUTE

Sehr schön Prdel Haliny Pavlovské VIIc  () Mákula Amfiteátr (Teplice) 2 kommentar (30.7.2020)


piskari.cz

Das Portal ist nicht nur für die Leute entstanden, sie sich über die Besonderheiten des Sandsteinkletterns in der Umgebung von Police informieren möchten, sondern auch für diejenigen, die sich an den relevanten Informationen über die Routen und Lokalitäten beteiligen möchten. Weitere Informationen über das Projekt.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNERPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.