CS PL DE
piskari.cz - ikona - beim Klettern nehme ich Rücksicht auf den Felsen piskari.cz - ikona - ich verwechsle den Felsen nicht mit künstlicher Wand (z. B. kein Toprope) piskari.cz - ikona - ich verwende kein UFO piskari.cz - ikona - ich verwende kein Magnesia

vergessenes passwort

 

Es ist der Aufregung wert (zwar sehr gefährlich, aber eine tolle Kletterei, die nicht viel gesichert werden kann). Falešná hra VIIb  (Šejdíř — Ostrov — Adršpach)

beschreibung: U východní hrany spárou na pilířek, stěnou doprava za hranu, sokolíkem a spárou k 1.kruhu. Stavěním ze sedačky a spárou na plošinu ke 2.kruhu. Stěnou na vrchol.
datum der erstbesteigung: 1.10.1977
autor: Petr Mocek a Stanislav Lukavský, Z.Zilvar
charakteristik: schulterriss


turm: Šejdíř, bezirk: Ostrov, gebiet: Adršpach
Rettungsdienst Broumovsko — standorte mit Erster–Hilfe–Ausstattung

NEUE KOMMENTARE


Etwaiger Absturz würde wahrscheinlich nicht gut enden.   Es ist der Aufregung wert (zwar sehr gefährlich, aber eine tolle Kletterei, die nicht viel gesichert werden kann).   Normal.   Schön.   Sehr schönKOMMENTARE

23.3.2009 16:46:55 Hans Etwaiger Absturz würde wahrscheinlich nicht gut enden.
Delší odlez širočinou od prvního kruhu.
21.6.2012 0:37:54 Alešák Es ist der Aufregung wert (zwar sehr gefährlich, aber eine tolle Kletterei, die nicht viel gesichert werden kann).
Chvíli jsem na cestu koukal jak tele na nová vrata, než jsem odhalil chybu v popisu. Spárou na blok a pak DOLEVA za hranu. Lezení k prvnímu kusu železa je pěkné akorát je tam problematický asi pětimetrový pilířek. Dole duní, nahoře se hýbe. Po odstavění následuje to, čím cesta odrazuje a co si právem zaslouží vykřičnik. Dlouhá širočina s oblýma hranama, občas okleno jde, občas taky ne. No a druhý kruh je daný tak podivně, že když se člověk postaví na balkon a chystá se udělat těžký krok do špinavého rajbasu, má ho u kolen. Stačí smeknout a je z toho pěkná tlama natvrdo zpátky do širočiny. Na druhou stranu je to fakt pěkné a rozmanité lezení odspoda až nahoru.

FOTOS

Falešná hra 24.3.2009 | 1434x
Hans

Falešná hra 24.3.2009 | 1432x
Hans

ROUTE

Es ist der Aufregung wert (zwar sehr gefährlich, aber eine tolle Kletterei, die nicht viel gesichert werden kann). Falešná hra VIIb  (1.10.1977) Šejdíř Ostrov (Adršpach) 2 kommentar (21.6.2012)foto - 2x
Normal. Křivá V  (27.7.1963) Šejdíř Ostrov (Adršpach) 1 kommentar (19.3.2012)

MAP

TURMS

Goro — Krtek — Rak — Kódl — Lidoop — Babulík — Carabus — Černý opat — Čertův švagr — Gazela — Huňáč — Káča — Kristián — Mates — Mefisto — Mecheché — Rákosníček — Telefonista — Trautenberk — Zub

FOTOS


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Das Portal ist nicht nur für die Leute entstanden, sie sich über die Besonderheiten des Sandsteinkletterns in der Umgebung von Police informieren möchten, sondern auch für diejenigen, die sich an den relevanten Informationen über die Routen und Lokalitäten beteiligen möchten. Weitere Informationen über das Projekt.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNERPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.