CS PL DE
piskari.cz - ikona - beim Klettern nehme ich Rücksicht auf den Felsen piskari.cz - ikona - ich verwechsle den Felsen nicht mit künstlicher Wand (z. B. kein Toprope) piskari.cz - ikona - ich verwende kein UFO piskari.cz - ikona - ich verwende kein Magnesia

vergessenes passwort

 

Schön. Cesta vilných starců VIIb  (Malá milenecká — Jižní věže — Křížový vrch)

beschreibung: Vpravo od cesty Žlábeček stěnou přes převis, kde musíte v každém případě udělat tři shyby, k 1.kruhu. Vpravo stěnou (3 kruhy) na vrchol.
datum der erstbesteigung: 4.5.2003
autor: Stanislav Lukavský a Petr Mocek a Miroslav Mach a Zdeněk Zilvar
charakteristik: reibungskletterei


turm: Malá milenecká, bezirk: Jižní věže, gebiet: Křížový vrch
Rettungsdienst Broumovsko — standorte mit Erster–Hilfe–Ausstattung

NEUE KOMMENTARE


Etwaiger Absturz würde wahrscheinlich nicht gut enden.   Es ist der Aufregung wert (zwar sehr gefährlich, aber eine tolle Kletterei, die nicht viel gesichert werden kann).   Normal.   Schön.   Sehr schönKOMMENTARE

22.9.2013 15:07:14 Hlaďas Normal.
k 1.Q svižně a silově, pak lehčím rajbasem k 2.Q odtud k hodinám tutovkám kde je nepříjemný zdvih v rajbasu ke 3.Q, ten se mi nepodařilo cvaknout-je to totálně zamešeně-zališejníkovaný. Chce to vyčistit a to rázně. Když to bude čistý tak super cesta relativně i dlouhá.
25.9.2013 17:49:25 broněk Schön.
Cestu jsme lezli těsně po vytvoření. Při vzlínání ke 3 k jsem trochu upadl do hodin. Druhý pokus výhra, chce to vymyslet. Pak krásný rajbas až na konec. Obtížnost spíš VIIc. Pěkná cesta.
28.6.2015 10:02:27 Staník Schön.
Nedalo mi nezkusit, shybů u prvního bylo spíš 5 :-) (trochu to solí) dále pohodové lezení až pod 3. Q. Mohl bych napsat, že ho "staroušci" trochu vyhnali ale upřímnější bude říct, že neumím lézt :-) a protože jsem si nechtěl kazit odpoledne, tak jsem dolezení cesty nechal na jindy :-)
8.7.2016 22:01:17 Příba Schön.
Dost poctivý VIIb. K prvnímu opatrně, docela to solí. Pod třetím výživnej zved a od něj nepříjemný rajbák. Podle vrcholovky má cesta cca 9 přelezů.
3.4.2019 9:03:29 Pavlík Schön.
No docela zajímavé lezení. U prvního osolený převis,dále osolené a špinavé, u třetího to chce o hodně víc úsilí,než by lezec v VIIb čekal,od něj stále osolené,ale rajbák se nakolmuje a u čtvrtého to je už jen procházka růžovou zahradou. Teda zelenou neudržovanou zahradou z mechu a kapradí. Ale na hvězdičku to je

FOTOS

ROUTE

 Brnkačka V  (17.6.1983) Malá milenecká Jižní věže (Křížový vrch) 0 kommentar ()foto - 1x
Schön. Cesta vilných starců VIIb  (4.5.2003) Malá milenecká Jižní věže (Křížový vrch) 5 kommentar (3.4.2019)
Normal. Marcel bubnuj VIIIb  (29.4.1994) Malá milenecká Jižní věže (Křížový vrch) 1 kommentar (20.5.2011)
Sehr schön Pitkinova lahůdka VIIa  (30.3.2003) Malá milenecká Jižní věže (Křížový vrch) 13 kommentar (24.6.2019)foto - 2x
Normal. Z jeskyně III  (0.0.0000) Malá milenecká Jižní věže (Křížový vrch) 2 kommentar (24.9.2013)


piskari.cz

Das Portal ist nicht nur für die Leute entstanden, sie sich über die Besonderheiten des Sandsteinkletterns in der Umgebung von Police informieren möchten, sondern auch für diejenigen, die sich an den relevanten Informationen über die Routen und Lokalitäten beteiligen möchten. Weitere Informationen über das Projekt.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNERPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.