CS PL DE
piskari.cz - ikona - beim Klettern nehme ich Rücksicht auf den Felsen piskari.cz - ikona - ich verwechsle den Felsen nicht mit künstlicher Wand (z. B. kein Toprope) piskari.cz - ikona - ich verwende kein UFO piskari.cz - ikona - ich verwende kein Magnesia

vergessenes passwort

 

Normal. Cesta DKH VI  (Čhangabang — Himálaj — Adršpach)

beschreibung: Mezi Čhangabangem a Čhogolisou rozporem a komínem asi sedm metrů. Traverz stěnou doleva (kruh) do spáry a tou na vrchol.
datum der erstbesteigung: 21.10.1984
autor: Martin Havlík, F. Jaroš
charakteristik:


turm: Čhangabang, bezirk: Himálaj, gebiet: Adršpach
Rettungsdienst Broumovsko — standorte mit Erster–Hilfe–Ausstattung

NEUE KOMMENTARE


Etwaiger Absturz würde wahrscheinlich nicht gut enden.   Es ist der Aufregung wert (zwar sehr gefährlich, aber eine tolle Kletterei, die nicht viel gesichert werden kann).   Normal.   Schön.   Sehr schönKOMMENTARE

3.8.2019 13:48:55 Příba Normal.
Je to takový, jak se to jeví ze země. Nejtěžší je traverz do spáry, která se pak výše rozšíří v úzký soukací komínek. Nově se ve vrcholovce můžete dočíst jaké slovní spojení se ukrývá pod zkratkou DKH.
5.8.2019 12:18:46 Pavlína Normal.
Úkrok do spáry určitě těžší než udávaná klasifikace (pár dnů na to jsme dělali dost podobné kroky v jednom VIIIa na Ostaši), ale je to u kruhu. Pěkná linka, když už je člověk poblíž.

FOTOS

ROUTE

Normal. Cesta DKH VI  (21.10.1984) Čhangabang Himálaj (Adršpach) 2 kommentar (5.8.2019)
 Náhradní III  (28.10.2006) Čhangabang Himálaj (Adršpach) 0 kommentar ()

MAP

TURMS

Čhogolisa — Pimpršluk — Pimpršlukova stěna — Pacholek

FOTOS


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Das Portal ist nicht nur für die Leute entstanden, sie sich über die Besonderheiten des Sandsteinkletterns in der Umgebung von Police informieren möchten, sondern auch für diejenigen, die sich an den relevanten Informationen über die Routen und Lokalitäten beteiligen möchten. Weitere Informationen über das Projekt.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNERPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.