CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Střelci (Adršpach — Království)

lezení povoleno: 1.7. — 30.11.

Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci


CESTY

Normál. Bosonohá varianta VIIIa  (1.6.1974) Střelci Království (Adršpach) 0 komentářů ()
Pěkné. K poctě zbraň VIIa  (6.7.2007) Střelci Království (Adršpach) 1 komentář (29.9.2015)
Pěkné. Stará cesta IV  (11.8.1962) Střelci Království (Adršpach) 2 komentáře (28.7.2022)
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Stará cesta – Varianta IV  (23.5.1999) Střelci Království (Adršpach) 1 komentář (11.7.2015)
Normál. Východní spára VI  (16.5.1970) Střelci Království (Adršpach) 0 komentářů ()

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Alchymista — Badera — Brixík — Houslařská — Irena — Jubilejní — Královna — Mechová — Místokrálík — Nepojmenovaná — Ostrostřelec — Pidivajzlík — Přemysl Otakar II. — Pumprdlík — Střílna — Štolba — Věž tří Meltů

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.