CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Stará cesta IV  (Střelci — Království — Adršpach)

popis: Nástup je shodný s cestou Komínem na Střílnu. V koutě průlezem na protější stranu, po lávce doprava za roh a komínem na vrchol.
datum prvovýstupu: 11.8.1962
autor: František Jenka, J. Šafář
charakter: komín


věž: Střelci, obvod: Království, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

25.7.2013 21:43:53 myš Pěkné.
Pokud už jste na věži Střílna je příjemné navštívit další věž se společným nástupem a jen lehce těžší. Hodiny na konci komína zlepší morál případně je možné též navštívit nově udělanou věž tzv "Vostřelovač" na kterou je to jen pár metrů a je vybavena knížkou a slaňákem.
28.7.2022 12:42:23 MichalF Normál.
Zacinal jsem dvojsparou na Strilnu, pak kominem nahoru. Dvojspara je vypecena, lehce previsla, briskata ale je dvoj, takze fajn. A komin byl na me uzky nahore, sundaval jsem helmu. Jako bonus jde navstivit "nova" vez Votrelovac, ale je to jen kratky prebeh.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Bosonohá varianta VIIIa  (1.6.1974) Střelci Království (Adršpach) 0 komentářů ()
Pěkné. K poctě zbraň VIIa  (6.7.2007) Střelci Království (Adršpach) 1 komentář (29.9.2015)
Pěkné. Stará cesta IV  (11.8.1962) Střelci Království (Adršpach) 2 komentáře (28.7.2022)
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Stará cesta – Varianta IV  (23.5.1999) Střelci Království (Adršpach) 1 komentář (11.7.2015)
Normál. Východní spára VI  (16.5.1970) Střelci Království (Adršpach) 0 komentářů ()

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Alchymista — Badera — Brixík — Houslařská — Irena — Jubilejní — Královna — Mechová — Místokrálík — Nepojmenovaná — Ostrostřelec — Pidivajzlík — Přemysl Otakar II. — Pumprdlík — Střílna — Štolba — Věž tří Meltů

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.