CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Trio VI  (Šerchán — Za pískovnou — Adršpach)

popis: Od V rohu spárou k 1. kruhu. Vpravo spárou ke 2. kruhu. Stěnou podél zářezu ke 3. kruhu a vlevo stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 26.7.1973
autor: Jaroslav Houser, Z. Hubka, M. Havlák
charakter:


věž: Šerchán, obvod: Za pískovnou, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

2.9.2015 20:15:46 lezecc Pěkné.
Letošní suchý rok přeje všem věčně zeleným cestám.V posledních hodně letech opomíjená VI od Housera se 3 kruhama, se už letos dočkala 3 přelezu. Celou dobu jsem čekal že něco přijde...a pokud pominu všudepřítomné rostlinstvo, tak to nepřišlo. Překvapivě hezká cesta která když se vyčistí, bude jedním z největších hitů obvodu za pískovnou.

FOTKY

Trio 2.9.2015 | 2627x
lezecc

CESTY NA VĚŽ

Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře. Sen bláznů VIIIa  (23.8.1975) Šerchán Za pískovnou (Adršpach) 1 komentář (8.7.2010)
 Stará cesta IV  (13.6.1970) Šerchán Za pískovnou (Adršpach) 0 komentářů ()
Pěkné. Trio VI  (26.7.1973) Šerchán Za pískovnou (Adršpach) 1 komentář (2.9.2015)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Pěkné. Tygří choutky VIIIa  (28.8.1988) Šerchán Za pískovnou (Adršpach) 3 komentáře (6.7.2014)u cesty jsou vloženy fotky - 2x

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Apollo — Balú — Bavorák — Béda — Belzebub — Brouček — Ďáblova kazatelna — Kejklíř — Kniha — Kostěj — Maugli — Mons Olympus — Morana — Mrázek — Okenní — Páže — Permoník — Prostředník — Smaik — Svobodník — Tyroláci — Tyrolačka

FOTKY K VĚŽI

Tygří choutky 18.2.2015 | 3493x
lezecc

Tygří choutky 15.10.2013 | 3083x
michal


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.