CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře. Sen bláznů VIIIa  (Šerchán — Za pískovnou — Adršpach)

popis: Ze soutěsky na SZ straně komínem na pilíř. Vlevo spárami nakonec, traverz doprava a stenou pod převis ke kruhu. Doprava za hranu k díře a vpravo stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 23.8.1975
autor: Jiří Čejka a Stanislav Lukavský, P.Blahna
charakter: stěna | ruční spára | širočina | komín


věž: Šerchán, obvod: Za pískovnou, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

8.7.2010 14:32:31 Pidi Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.
Jednoznačně hrozný. Nic moc matroš, nebezpečný a nejde moc zajistit. Asi těžší než VIIIa. A navíc žádný krásný lezení. Loni jsem to zapytlil tak jsem sundal pytel a jsem rád že už tam nemusim. Nejhorší mi přišla šikmo vpravo směřující vytlačující širočina. Vršek celkem ujde.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře. Sen bláznů VIIIa  (23.8.1975) Šerchán Za pískovnou (Adršpach) 1 komentář (8.7.2010)
 Stará cesta IV  (13.6.1970) Šerchán Za pískovnou (Adršpach) 0 komentářů ()
Pěkné. Trio VI  (26.7.1973) Šerchán Za pískovnou (Adršpach) 1 komentář (2.9.2015)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Pěkné. Tygří choutky VIIIa  (28.8.1988) Šerchán Za pískovnou (Adršpach) 3 komentáře (6.7.2014)u cesty jsou vloženy fotky - 2x

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Apollo — Balú — Bavorák — Béda — Belzebub — Brouček — Ďáblova kazatelna — Kejklíř — Kniha — Kostěj — Maugli — Mons Olympus — Morana — Mrázek — Okenní — Páže — Permoník — Prostředník — Smaik — Svobodník — Tyroláci — Tyrolačka

FOTKY K VĚŽI

Tygří choutky 15.10.2013 | 2538x
michal

Trio 2.9.2015 | 2055x
lezecc

Tygří choutky 18.2.2015 | 2943x
lezecc


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.