CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Skřipky a ukulele VIIa  (Lopuch — Skály - Supí skály — Teplice)

popis: U jižní hrany sokolíkovými zářezy ke kruhu, stěnou doprava a podél hrany na temeno.
datum prvovýstupu: 23.8.2003
autor: Tomš Pýcha, T. Rail
charakter:


věž: Lopuch, obvod: Skály - Supí skály, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

13.10.2019 1:29:43 BÍĎA Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).
toto bych za VIIa určitě neviděl .Nebál bych se dát VIIc .Ke kruhu dobré okolo kruhu je to hodně přísné a následný rajbas na hraně už je opravdu daleko od kruhu a případný pád... no byl by to pěkný polet .
27.4.2020 15:30:40 glass@holice.cz Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.
Tak toto opravdu za VIIa neni , ke kruhu v pohodě ale dostat se na hranu je peknej kotel a ani pak neni vyhrano , jak píše Bída , nahoru daleko ( bez jištění ) a dolu taky.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Bažinec IXb  (9.6.1997) Lopuch Skály - Supí skály (Teplice) 0 komentářů ()
Normál. Prasečí stezka II přeskok: 1 (2.6.1997) Lopuch Skály - Supí skály (Teplice) 0 komentářů ()
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Skřipky a ukulele VIIa  (23.8.2003) Lopuch Skály - Supí skály (Teplice) 2 komentáře (27.4.2020)
Pěkné. Žába na prameni VI  (17.7.2003) Lopuch Skály - Supí skály (Teplice) 1 komentář (13.10.2019)
Normál. Žabí pochod IXa  (9.6.1997) Lopuch Skály - Supí skály (Teplice) 0 komentářů ()


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.