CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Žába na prameni VI  (Lopuch — Skály - Supí skály — Teplice)

popis: JV stěnou pravého pilíře (kruh) na temeno.
datum prvovýstupu: 17.7.2003
autor: Jiří Wiesner a Václav Sedmík, A. Obršál
charakter:


věž: Lopuch, obvod: Skály - Supí skály, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

13.10.2019 1:33:43 BÍĎA Pěkné.
zdálo se to jako ,že se tam nic řešit nebude ale nakonec se člověk zapotil.Vše podstatné se odehrává u kruhu .Kratší ale bezpečná cesta.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Bažinec IXb  (9.6.1997) Lopuch Skály - Supí skály (Teplice) 0 komentářů ()
Normál. Prasečí stezka II přeskok: 1 (2.6.1997) Lopuch Skály - Supí skály (Teplice) 0 komentářů ()
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Skřipky a ukulele VIIa  (23.8.2003) Lopuch Skály - Supí skály (Teplice) 2 komentáře (27.4.2020)
Pěkné. Žába na prameni VI  (17.7.2003) Lopuch Skály - Supí skály (Teplice) 1 komentář (13.10.2019)
Normál. Žabí pochod IXa  (9.6.1997) Lopuch Skály - Supí skály (Teplice) 0 komentářů ()


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.