CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře. Pod slaněním V  (Blíženci — Město — Adršpach)

popis: V pravé části JZ stěny koutem na balkon a po něm doleva. Zleva dvojspárou do jeskyňky. Spárou a komínem na vrchol.
datum prvovýstupu: 2.10.1988
autor: František Jaroš, M. Volhejn
charakter: rajbas | širočina | komín


věž: Blíženci, obvod: Město, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

1.8.2011 9:51:11 Šáfa Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.
Nelezl jsem, ale při slanění jsem viděl, že ty spáry nad balkonem jsou spíš žlaby a do zelena a nezajistitelné. A jestli si pamatuju, tak ve vrcholovce bylo VIIa.
31.5.2020 21:26:46 Příba
Tady jsem si opět připomněl, že u cest od Franty Jaroše a Marka Volhejna se na čísla nehraje. Jeden z přelezců této cesty do knížky dopsal klasu VIIc což je podle mě krapet přestřelený. Nicméně za V to taky není. V klíčových pasážích lze najít hnízda na smyčky.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře. Pod slaněním V  (2.10.1988) Blíženci Město (Adršpach) 2 komentáře (31.5.2020)
Normál. Ponorková nemoc VIIIb  (15.8.2009) Blíženci Město (Adršpach) 1 komentář (16.5.2014)
Normál. Vnitřní VI  (30.8.1975) Blíženci Město (Adršpach) 1 komentář (1.8.2011)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Normál. Znamení jara VIIa  (31.3.2002) Blíženci Město (Adršpach) 1 komentář (16.5.2014)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Arcteryx — Dalibor — David — Goliáš — Káňátko — Kelpie — Kohout — Kravinec — Mata horn — Mojžíš — Okrajová — Opatovická — Péro — Poštolka — Slepice — Sokolí jehla — Svatý Václav

FOTKY K VĚŽI

Vnitřní 15.5.2014 | 1983x
michal


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.