CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Echt gold. Něžnost IXb (IXb)  (Pilíř — Milenecká hora — Adršpach)

popis: Od SV spárou do jeskyňky, zářezem k 1. kruhu (stavěním) a zářezem se spárou ke 2. kruhu. Spárkou (3. kruh) na konec a vlevo stěnou traverz na polici ke 4. kruhu. Stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 6.9.1979
autor: Bernd Arnold, G. Lamm, G. Ludewig, J. Cruse
charakter: rajbas | trhlina | ruční spára | širočina


věž: Pilíř, obvod: Milenecká hora, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

2.9.2011 23:25:05 Alešák Echt gold.
Charakter: sokolík, trhlina, ruční spára, rajbas. Velkolepá cesta, sranda začíná kousek pod prvním, čistý přelez stavění překvapivě jde. Pak dlouhý úsek za plytké žáby a pár metrů prstové spáry. Od 4.Q hlaďas jako hrom a nahoře překapení na konec.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Erotický sen IXb  (13.10.1990) Pilíř Milenecká hora (Adršpach) 2 komentáře (27.6.2012)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Echt gold. Něžnost IXb (IXb)  (6.9.1979) Pilíř Milenecká hora (Adršpach) 1 komentář (2.9.2011)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Caparti — Culík — Křen — Milenci — Rodinná hrobka — Uhlířská — Blíženci — Boxer — Jóžin z bažin — Popraviště — Rekrut

FOTKY K VĚŽI

Erotický sen 27.6.2012 | 3685x
Jony


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.