CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Erotický sen IXb  (Pilíř — Milenecká hora — Adršpach)

popis: Spárou cesty Něžnost sedm metrů, vlevo traverz k 1. a 2. kruhu. Stěnou ke 3. kruhu. Stěnou šikmo vlevo na balkon cesty Od branky a vpravo stěnou ke 4. a 5. kruhu. Vlevo spárou k 6. kruhu. Stěnou (7. kruh) na polici ke 4. kruhu cesty Něžnost a tou na vrchol.
datum prvovýstupu: 13.10.1990
autor: Petr Balcar a Matěj Pohorský a Petr Mocek
charakter: rajbas


věž: Pilíř, obvod: Milenecká hora, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

27.6.2012 11:18:17 Jony Pěkné.
Excelentní rajbas, taky špinavej, v jednom mistě útočí na šediny, taky pořád težkej a na konci to všechno vrcholí, když se zadaří.
27.6.2012 13:15:17 Staník Pěkné.
Zajímavá linie i lezení ale asi opomíjené. No kde najdete v Ádru stěnovku s 8 kruhy že? První klíč je cvaknou 2. Q (čím blíž, tím těžší) a třešnička na dortu je oblez posledního Q. přímo doprava. Jistič už neměl trpělivost tak jsem utřel osmého. Třeba tam ještě někdy dolezu :-)

FOTKY

Erotický sen 27.6.2012 | 3031x
Jony

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Erotický sen IXb  (13.10.1990) Pilíř Milenecká hora (Adršpach) 2 komentáře (27.6.2012)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Echt gold. Něžnost IXb (IXb)  (6.9.1979) Pilíř Milenecká hora (Adršpach) 1 komentář (2.9.2011)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Caparti — Culík — Křen — Milenci — Rodinná hrobka — Uhlířská — Blíženci — Boxer — Jóžin z bažin — Popraviště — Rekrut

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.