CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Crazy projekt IXb  (Čapka — Království — Adršpach)

popis: Od jižního rohu traverz stěnou doleva za hranu k 1. a 2. kruhu. Vlevo stěnou ke 3. kruhu. Vpravo stěnou (3 kruhy) k 7. kruhu. Stavěním ze sedačky a stěnou k 8. kruhu. Vpravo stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 22.8.1982
autor: Tomáš Čada a Bohumír Mach a Aleš Skalák
charakter: stěna


věž: Čapka, obvod: Království, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

16.5.2009 9:33:05 Jony Pěkné.
Pěkná a dlouhá cesta. Někde tuším pod 7. kruhem mi to přišlo asi nejtěžší, navíc tam je horší písek, jestli si dobře pamatuju.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Crazy projekt IXb  (22.8.1982) Čapka Království (Adršpach) 1 komentář (16.5.2009)
Echt gold. Klobouk dolů, pánové VIIIc  (12.9.1999) Čapka Království (Adršpach) 1 komentář (17.2.2016)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Normál. Sporná VIIb (VIIIa)  (14.7.1962) Čapka Království (Adršpach) 8 komentářů (9.3.2018)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Čarostřelec — Čepička — Česnek — Křesadlo — Martinská koruna — Martinský roh — Rebel — Saská hlava

FOTKY K VĚŽI

Klobouk dolů, pánové 17.2.2016 | 3290x
Alešák


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.