CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Normál. Ztracená VI  (Kolda — Panoptikum — Adršpach)

popis: Z náhorní strany koutovou spárou na lávku, po ní traverz doleva, stěnou a spárou na předvrchol. Stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 4.5.1960
autor: Karel Hauschke, V. Bruckner
charakter:


věž: Kolda, obvod: Panoptikum, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

23.10.2018 12:31:04 Polda
Opravdu vcelku ztracená cesta vysoko v Panoptiku. Klíčový je právě nástupový kout. Ač s absencí kruhu, pravděpodobně by se zde dalo velmi dobře zajistit lanovicemi a bambulemi. Dolez je již bez problémů.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Jasná zpráva VIIIa  (10.4.1983) Kolda Panoptikum (Adršpach) 1 komentář (21.8.2013)
Normál. Plíživá V  (27.7.1965) Kolda Panoptikum (Adršpach) 0 komentářů ()
Normál. Ztracená VI  (4.5.1960) Kolda Panoptikum (Adršpach) 1 komentář (23.10.2018)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Babinský — Brejlovec — Bulisák — Figura — Kozák — Lotrando — Rozhledna — Teoretik — Uršula — Zamilovaná stěna — Kvíčala — Protopapatakis

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.