CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Normál. Vyleštěný parkety IXa  (Fretka — Vstupní obvod — Adršpach)

popis: Podél pravé údolní hrany stěnou (2 kruhy) ke 3. kruhu. Stavěním ze sedačky do římsy, v ní traverz doprava a stěnou ke 4. kruhu. Stěnou vpravo na předvrchol, překrokem a vpravo stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 30.6.1989
autor: Karel Šimek a Pavel Vaisar, S. Lukavský, V. Sedmík, J. Rymeš
charakter: stěna | rajbas


věž: Fretka, obvod: Vstupní obvod, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

24.6.2010 12:30:56 Jony Normál.
Tou hvězdičkou v průvodci jsme se nechali pěkně napálit. I kdyby to bylo čisté, tak podle mě ne. Bez kartáče bychom se tam asi nepohli vůbec, leda směrem dolů. Cvaknout třetí kruh mi přišlo dost vyživný. Stavění sice ze sedačky, ale ve dvou jsme byli marný, zachránila nás bříza za rohem, ta nás dovedla do oné římsy. No a špinavý výlez na předvrchol ... to aby člověk z toho nevyšel :)

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Inventura VIIIa  (5.7.1990) Fretka Vstupní obvod (Adršpach) 0 komentářů ()
Normál. Inventura – Varianta VIIIa  (5.7.1990) Fretka Vstupní obvod (Adršpach) 0 komentářů ()
Normál. Komínem III  (5.7.1990) Fretka Vstupní obvod (Adršpach) 0 komentářů ()
Normál. Stará cesta II  (0.0.0000) Fretka Vstupní obvod (Adršpach) 0 komentářů ()
Normál. Vyleštěný parkety IXa  (30.6.1989) Fretka Vstupní obvod (Adršpach) 1 komentář (24.6.2010)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Brusinka — Fotografická — Jitřenka — Myška — Převozník — Večernice

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.