CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Echt gold. V neděli nad ránem VIIIc  (Ležák — Amfiteátr — Teplice)

popis: Spárou doprava na balkon, stěnou a hranou 5bh na vrchol.
datum prvovýstupu: 0.0.0000
autor: Míra Šrůtek a Petr Jenka
charakter: stěna | rajbas


věž: Ležák, obvod: Amfiteátr, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

16.9.2021 12:27:08 Hlaďas Echt gold.
Lepší je nastoupit z kamenů sokolíkem přímo k 1.bh, mezi 4.bh a 5.bh jdou dobré smyčky. Spodek bývá mokrý, ideální počkat na suchou periodu.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Candrbál VIIIb  (6.9.1986) Ležák Amfiteátr (Teplice) 0 komentářů ()
Echt gold. V neděli nad ránem VIIIc  (0.0.0000) Ležák Amfiteátr (Teplice) 1 komentář (16.9.2021)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.