CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Údolní žlab VIIa  (Perun — Skály - Supí skály — Teplice)

popis: V údolní (JV) stěně koutovou spárou ke kruhu, úkrokem doleva, spárou a výše žlabem na předvrchol. Po pravé hraně na vrchol.
datum prvovýstupu: 18.8.1968
autor: Vladislav Arnošt a Aleš Havlíček, A. Umlauf
charakter:


věž: Perun, obvod: Skály - Supí skály, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

21.3.2020 10:29:15 Pavlík Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).
Ke kruhu parádní stěnové lezení po krachlích. Jestli si pamatuji dobře, tak od kruhu jsem to šel nejdříve rovně cca 3m spárkou pod převis a pak teprve úkrokem doleva s dobrou smyčkou a poté přes pár nejistých smyček do žlábku a výlez také ještě trochu pošimrá morál. ve vrcholovce za VIIc, což podle mě i sedí více. Horní půlka mi přišla docela špinavá, tak proto !

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Pohádková VIIc  (30.7.1965) Perun Skály - Supí skály (Teplice) 3 komentáře (22.7.2019)u cesty jsou vloženy fotky - 2x
Normál. Pohádková VIIb  (30.7.1965) Perun Skály - Supí skály (Teplice) 0 komentářů ()
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Údolní žlab VIIa  (18.8.1968) Perun Skály - Supí skály (Teplice) 1 komentář (21.3.2020)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.