CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Normál. Údolní VIIa  (Krápníková — Amfiteátr — Teplice)

popis: Vlevo od západní hrany spárou na polici (slaňovací kruh) a další spárou k 1. kruhu. Vlevo žlábkem ke 2. kruhu, stěnou a vpravo žlabem na jeho konec. Vlevo komínem na podvrcholovou plošinu, stavěním a stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 16.6.1973
autor: Jaroslav Seifert a Václav Hornych, F. Rázl
charakter:


věž: Krápníková, obvod: Amfiteátr, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Alpská růže VIIIc  (12.8.2006) Krápníková Amfiteátr (Teplice) 0 komentářů ()
Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře. Otcovská IV  (8.8.1965) Krápníková Amfiteátr (Teplice) 1 komentář (10.5.2020)
Normál. Šest růží VIIIc  (24.9.2006) Krápníková Amfiteátr (Teplice) 0 komentářů ()
Normál. Údolní VIIa  (16.6.1973) Krápníková Amfiteátr (Teplice) 0 komentářů ()


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.