CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Stavěná VI (VIIIa)  (Šikmá — Skály - Bišík — Teplice)

popis: Od JZ spárou na balkon. Stěnou ke kruhu, (stavěním ze sedačky) a stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 26.6.1964
autor: Danuš Sádlo, J. Provazník, D. Tůma
charakter: stěna | rajbas | širočina


věž: Šikmá, obvod: Skály - Bišík, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

15.8.2013 21:10:44 nosicek Normál.
Nejprv taková soukačka přes stupně, která ani moc nejde zajistit a pak to přijde. Bez stavění mi přelez přišel určitě na VIIIa, ale je to jen můj odhad. Přelez stavění a výlez na vršek je hezká záležitost. Dosti nás překvapilo, že ač je věž hned u cesty, měli jsme HORE ZDAR po sedmi letech!!!
4.7.2014 23:55:03 BÍĎA
cestu jsme normálně odstavěli a i tak to pro nás byl zážitek znovu mužu poděkovat (Benymu) že šel zrovna okolo a přihodil pár moudrých rad :) jinak tenhle rok HORE ZDAR cestou ke kruhu jdou dvoje hodiny to je, tak asi vše.
2.7.2017 12:53:35 imre Pěkné.
Kruh se dá cvaknou z balkónu, což dolez k němu zpříjemní. Cestou ke kruhu dvoje hodiny a jedna smyčka. Nejtěžší mi přišlo narovnat se se svými 180 cm do úzké škvíry nad prvníma hodinama.(výrazné břicho na fotce).

FOTKY

Stavěná 2.7.2017 | 1684x
imre

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Stavěná VI (VIIIa)  (26.6.1964) Šikmá Skály - Bišík (Teplice) 3 komentáře (2.7.2017)u cesty jsou vloženy fotky - 1x


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.