CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Stánikovy příhody VIIb  (Bondy — Vstupní rokle — Teplice)

popis: V údolní (JV) stěně zalomenou spárou ke kruhu, vlevo žlábkem a spárou na vrchol.
datum prvovýstupu: 11.7.1987
autor: Václav Sedmik a Aleš Obršál
charakter: trhlina | ruční spára


věž: Bondy, obvod: Vstupní rokle, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

4.4.2011 21:36:18 Staník Pěkné.
Žába, žába, trhlinka, žába Q a pak už to jde. Zasekl jsem se u trhlinky - zkrátka je tam jedno hlušší místo a dost jsem se zapotil (měl příhodu :-). Smyčky slušné, lanovice a trikovky. VK by mohla dodat vrcholovou knížku a slaňák (dobírák) na vrchol. Subjektivně spíš VIIc. Děkuji autorům že si na mě vzpoměli při pojmenovávání cesty :-)
25.7.2013 14:44:10 cervo Pěkné.
Super špára po kruh od neho trochu nepríjemný žliabok. Vrcholovka aj zlaňák už sú hore.
4.6.2017 16:50:35 PetrN Pěkné.
Parádní měňavá všemi tvary žabiček mazaná spára, několik bomber smyček. Pod kruhem jsem se nějak trochu zamýšlel, ale šla tam pěkná smyčka. Kruh jsem oblézal víceméně rovně, Žlab se mi nějak nelíbil. Škoda jen toho lišejníku nad kruhem. Doporučuju.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Stánikovy příhody VIIb  (11.7.1987) Bondy Vstupní rokle (Teplice) 3 komentáře (4.6.2017)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.