CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Echt gold. Říše divů VIIIb  (Alenčina věž — Zdoňovský oblouk — Křížový vrch)

popis: Cestou " Nepravidelné zahájení" ke kruhu a stěnou přímo (2.kruh) na vrchol.
datum prvovýstupu: 17.7.1996
autor: Jan Jüptner, Š.Gereg
charakter: stěna


věž: Alenčina věž, obvod: Zdoňovský oblouk, oblast: Křížový vrch
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

1.7.2016 10:07:58 Hlaďas Echt gold.
Pěkná, bezpečná cesta.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Echt gold. Nepravidelné zahájení VIIb (VIIb) RP: VIIb  (27.7.1985) Alenčina věž Zdoňovský oblouk (Křížový vrch) 2 komentáře (17.5.2015)
Echt gold. Říše divů VIIIb  (17.7.1996) Alenčina věž Zdoňovský oblouk (Křížový vrch) 1 komentář (1.7.2016)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.