CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Echt gold. Pro Tebe VIIb (VIIb)  (Věčná — Slavenské skály — Broumovské stěny)

popis: Z vnitřního prostoru mezi věží a přilehlým pilířem komínem a rozporem k 1. kruhu který je ve stěně pilíře. Přepadem do plotny a tou (2. kruh) na vrchol.
datum prvovýstupu: 29.2.1992
autor: Stanislav Beneš, L. Kubina
charakter: stěna


věž: Věčná, obvod: Slavenské skály, oblast: Broumovské stěny
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

5.4.2009 15:31:57 beny Echt gold.
I když trochu nelogicky kruh ve stěně pilíře. Ale pěkná cesta. Těžko se to za ten kruh prasí.
2.9.2015 11:49:15 Mešák Echt gold.
Krásná cesta :-) U prvních dvou kroků v té plotně jsem se teda trochu bál, že mi to ujede a odhodí na ten pilíř, ale zas tak moc těžký to nakonec nebylo. Pod prvním kruhem jde ve stěně pilíře založit dvě smyce...
23.7.2021 8:40:57 Pavlík Echt gold.
Ke kruhu se mi nepovedlo založit nic. Jsou tam sice hodinky, ale ani nejmenší kevlar se mi nepodařilo protáhnout. Rajbas je v pohodě, akorát pod nohama straší díra a až za ní kruh.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Echt gold. Pro Tebe VIIb (VIIb)  (29.2.1992) Věčná Slavenské skály (Broumovské stěny) 3 komentáře (23.7.2021)
Echt gold. Přesvědčivá cesta IV (IV) RP: IV  (30.8.1991) Věčná Slavenské skály (Broumovské stěny) 1 komentář (5.4.2009)
Echt gold. Věčný vítr VIIa  (14.6.1997) Věčná Slavenské skály (Broumovské stěny) 1 komentář (20.7.2021)
Echt gold. Vzpomínka na budoucnost VIIIc (VIIIc)  (23.4.1994) Věčná Slavenské skály (Broumovské stěny) 3 komentáře (6.4.2009)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.