CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Právo na práci VIIIa  (Právo — Město — Adršpach)

popis: Z bloku na SV straně věže stěnou (1. kruh) a spárou na balkon cesty Objížďka. Stěnou ke 2. kruhu a po hraně (3. kruh) na vrchol.
datum prvovýstupu: 8.6.1996
autor: Petr Mocek a Zdeněk Zilvar
charakter: stěna | trhlina


věž: Právo, obvod: Město, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

3.6.2015 8:24:49 Jony Pěkné.
Hned v 96 cestu zopakoval Špek s Gomim a Iwošem, pak ticho po pěšině. Cesta se mezitím dobře zamaskovala. V původní knížce nahoře je klasa posazena na IXa.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Komín III  (23.10.1966) Právo Město (Adršpach) 0 komentářů ()
Normál. Objížďka VI  (12.6.1968) Právo Město (Adršpach) 0 komentářů ()
Pěkné. Právo na práci VIIIa  (8.6.1996) Právo Město (Adršpach) 1 komentář (3.6.2015)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Borovicová — Günter — Pranýř — Radní posel — Starosta — Štěpánská koruna — Trubadúrek — Vyšehrad

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.