CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Normál. Prastará cesta V  (Borůvkový pahorek — Amfiteátr — Teplice)

popis: Někudy od Lva komínem a stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 0.0.0000
autor: František Jaroš
charakter:


věž: Borůvkový pahorek, obvod: Amfiteátr, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

8.7.2018 13:18:13 Páša Normál.
Zajímalo by mne, kde je ta dolezová stěnka. V komíně mezi Lvem a Pohorkem jsem se šoupal tam a zpátky a stěnku, kterou by se dalo dolézt jsem fakt nenašel. Někudy by to možná šlo, ale za V by to fakt nebylo. Nakonec jsem dolezl na terasu a zbytek vylezl cesou přes dvě věže.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Prastará cesta V  (0.0.0000) Borůvkový pahorek Amfiteátr (Teplice) 1 komentář (8.7.2018)
Normál. Přes dvě věže IV  (21.6.2003) Borůvkový pahorek Amfiteátr (Teplice) 1 komentář (8.7.2018)
Normál. Vřesem a kapradím V  (21.6.2003) Borůvkový pahorek Amfiteátr (Teplice) 0 komentářů ()


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2018 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.