CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Normál. Obsouška VIIb  (Ptákojeb lesní — Vstupní obvod — Adršpach)

popis: Mezi Ptákojebem lesním a Kozákem dubovým komínem k 1. kruhu. Vlevo podél spárky ke 2. kruhu, vlevo žlábkem a stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 13.6.1998
autor: Štěpán Gereg a Petr Mocek
charakter: stěna


věž: Ptákojeb lesní, obvod: Vstupní obvod, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

22.6.2009 19:20:50 Alešák Normál.
V komíně stéká zelený kekel, mezi kruhy je oblá police s 2-30cm humusu (záleží, kolik let cestu nikdo nelezl) a nad 2.Q napoví název cesty. Ideální cesta pro ty, kteří v Ádru nehledají pěkné lezení, nýbrž dobrodružství.
21.8.2010 5:36:48 Jony Normál.
V Obsoušce byla včera pracovní četa, která provedla hrubý úklid. Koho borovice zláká přijde snad o nejhezčí technické kroky v cestě :) Kdo se nechce zdržovat slaněním může se podle návodu Petra Mocka proskočit na houby, hned vedle roste Kozák dubový.
22.8.2010 21:43:02 nosicek Normál.
Měl jsem "lepší" konec lana, takže zase s rezervou, ale přišlo mi to jako docela schůdný (po tom, co to Jony očistil), jen se nepřestávat modlit, že ustřelí kecka. Opřít se o borovici by byla asi vážně škoda, čisté nalezení do žlábku stojí za to ;-)

FOTKY

Obsouška 23.8.2010 | 2337x
nosicek

Obsouška 23.8.2010 | 2352x
nosicek

CESTY NA VĚŽ

Normál. Obsouška VIIb  (13.6.1998) Ptákojeb lesní Vstupní obvod (Adršpach) 3 komentáře (22.8.2010)u cesty jsou vloženy fotky - 2x
Normál. Otavy V  (24.7.1999) Ptákojeb lesní Vstupní obvod (Adršpach) 1 komentář (26.8.2010)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Bonbonek — Kozák dubový — Old Shaterhand — Pazourek — Sam Hawkins — Standokan — Stoprocentní věž — Šenkýřka — Varle — Vinnetou

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.