CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Normál. Načisto VIIa  (Ropucha — Skály - Bišík — Teplice)

popis: Z vrcholu Metrosexuála přepadem ke kruhu a vpravo stěnou na vrchol.
datum prvovýstupu: 7.9.2006
autor: Josef Milfait, A. Volk, R. Hůlek
charakter:


věž: Ropucha, obvod: Skály - Bišík, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

21.9.2018 11:46:09 BÍĎA Normál.
Název ,,Načisto" byl dán asi ze srandy protože udělat tohle čistě je docela dřina myslím, že se tam potrápilo i hodně lepších lezců .Podle komentářů ve vrch.knížce.Jinak krátké ,čisté ,pěkné,bezpečné.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Drž VIIa  (28.9.1975) Ropucha Skály - Bišík (Teplice) 0 komentářů ()
Normál. Načisto VIIa  (7.9.2006) Ropucha Skály - Bišík (Teplice) 1 komentář (21.9.2018)
Normál. Václavova VI  (15.8.2004) Ropucha Skály - Bišík (Teplice) 0 komentářů ()


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.