CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Echt gold. Mámin sen VIIIb  (Falus — Panoptikum — Adršpach)

popis: Z údolní strany spárou k 1. kruhu. Spárkou a po hraně (2. kruh) na vrchol.
datum prvovýstupu: 8.6.1975
autor: Stanislav Lukavský, J. Polák
charakter: stěna | trhlina | ruční spára


věž: Falus, obvod: Panoptikum, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

3.8.2009 18:59:16 Jony Pěkné.
Pěkný lezení, ale k 1. kruhu to chce to mít srovnaný. Je to širší žába až ropucha (záleží na rukou) a taky může často bývat vevnitř trošku zvlhlá.
14.7.2011 16:27:53 Alešák Echt gold.
Snad mi nikdo neutrhne hlavu, ale hodnotím tak, jak hodnotím. Ke kruhu to je takový, jak to vypadá, očekával jsem tam nějaký problém, ale žádný jsem nenašel. Ale raději opatrně. Od kruhu těžká trhlinka a od druhého nádherná technická hrana.

FOTKY

Mámin sen 24.8.2009 | 2362x
Jony

CESTY NA VĚŽ

Echt gold. Mámin sen VIIIb  (8.6.1975) Falus Panoptikum (Adršpach) 2 komentáře (14.7.2011)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Normál. Porno VIIa  (27.7.1983) Falus Panoptikum (Adršpach) 1 komentář (6.9.2010)
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Ulička lásky VIIIb  (16.8.1983) Falus Panoptikum (Adršpach) 1 komentář (5.8.2010)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Dábelský červ — Hladká — Nedělní — Ratejna — Skřítek — Sloní věž — Stodola — Tajtrdlík — Velebníček — Volavka — Vzkříšení — Žralok — Albatros — Kormorán — Neptun

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.