CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře. Levá severozápadní spára VIIa  (Kolovrátek — Království — Adršpach)

popis:
datum prvovýstupu: 22.7.1980
autor: Stanislav Lukavský, P. Mocek
charakter:


věž: Kolovrátek, obvod: Království, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

19.7.2020 17:42:14 Příba Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.
Uživatel cestu pouze hodnotil, nekomentoval.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Kout VIIa  (22.7.1980) Kolovrátek Království (Adršpach) 1 komentář (20.7.2015)
Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře. Levá severozápadní spára VIIa  (22.7.1980) Kolovrátek Království (Adršpach) 1 komentář (19.7.2020)
Normál. Pravá severozápadní spára VIIa  (22.7.1980) Kolovrátek Království (Adršpach) 0 komentářů ()
Normál. Šperhák VIIb  (22.9.1984) Kolovrátek Království (Adršpach) 0 komentářů ()

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Audienční — Bratislavská — Jaruška — King-Kong — Komtesa — Kurtizána — Loskoták jeskynní — Malá jehla — Mraveniště — Pokladnice — Sudička — Termit — Vosa

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.