CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Normál. Krtek zahradníkem V  (Trišul — Himálaj — Adršpach)

popis: Z komína Staré cesty po zarostlé lávce traverz doprava a položenou stěnou ke kruhu. Stěnou přímo na vrchol.
datum prvovýstupu: 3.8.1987
autor: Jana Kollertová a Milan Rousek
charakter:


věž: Trišul, obvod: Himálaj, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

18.9.2011 13:54:44 Iwoš Normál.
Popis je trochu zavádějící. Zřejmě je myšlená zarostlá rampa hned u nástupu,protože z komína se dá traverzovat po zarostlé římse přímo ke kruhu. Od kruhu to přímo moc nejde, respektive jde do římsy a pak buď doprava na hranu(zřejmě originál), anebo doleva pod slaňák a přímo k němu, ale to asi nebude pětka.
4.7.2016 9:56:09 Šáfa Normál.
V traverzu uzel a chyty, na jeho konci hodiny a dál se už ztrácím. Ještě jde probojovat se vřesovým roštím ke kruhu, ale dál??? Přímo stěnou podél pravé hrany nejištěně? Nebo stejně tak nejištěně uprostřed kolmým žlabem? Atd., atd. Jen opakuju, co napsal Iwoš, já vím. Vlevo v římse pod slaňákem dobré hodiny.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Komín III  (30.9.1962) Trišul Himálaj (Adršpach) 0 komentářů ()
Normál. Krtek zahradníkem V  (3.8.1987) Trišul Himálaj (Adršpach) 2 komentáře (4.7.2016)
Normál. Stará cesta III  (8.7.1961) Trišul Himálaj (Adršpach) 0 komentářů ()

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Broad peak — Čhomolungma — Dhaulágiri — Gašerbrum — Lhotce — Nupce — Šarpa — Šiša Pangma

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.