CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Jarní V  (Lucius — Ostrov — Adršpach)

popis: Z mezivěží SZ komínem na předvrchol. Přepadem a stěnou na vrchol
datum prvovýstupu: 26.4.1964
autor: Milan Rusý, J. Jáně
charakter: stěna | rajbas | komín


věž: Lucius, obvod: Ostrov, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

17.3.2011 20:18:46 Staník Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).
Cesta je celkem pěkná. Zádrhel je odlepit se z předvrcholu do stěny. Psycho. Smyčky žádné, nakonec jsem si vytáhl jesště jedno lano a jím ovázal celý předvrchol - jištění. I tak hm hm.
18.7.2015 11:30:33 Špajda Pěkné.
Myslím, že Staníkovo "hm hm" to přesně vystihuje. Ideálním řešením je svázat všechny smyce co máte a obhodit předvrchol. Pak to bude bez ! a dokonce i za *
4.3.2018 13:07:47 velbloud Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).
Cesta pěkná, ale pětkového lezce bych tam neposlal.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Cirhoza jater VIIc  (0.0.1985) Lucius Ostrov (Adršpach) 1 komentář (12.3.2012)
Normál. Iljova V  (11.5.1964) Lucius Ostrov (Adršpach) 1 komentář (12.3.2012)
Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit). Jarní V  (26.4.1964) Lucius Ostrov (Adršpach) 3 komentáře (4.3.2018)
Normál. Vyražený dech VIIc  (26.6.1987) Lucius Ostrov (Adršpach) 1 komentář (12.3.2012)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Hrad — Bazilišek — Blíženci — Boxer — Bukanýr — Cimbuří — Čertík — Čertova tchyně — Čertův švagr — Domovník — Džunka — Hrouda — Chobot — Ještěrka — Julián — Káča — Klusáček — Korál — Kristián — Kuba — Morgan — Nebesa — Ostrovní — Pálavská — Pašerák — Pekelník — Peklo — Pusina — Pusinka — Rohatá — Saská placka — Spasská věž — Útes — Věž u Lucia — Věž Waltera Bonattiho — Všední — Zefír

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2019 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.