CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře. Ftip za ftipem VI  (Malá starostová — Milenecká hora — Adršpach)

popis: Nástup cestou "Stavěcí- tzn. vydatným stavěním" na polici. Traverz kolem hlavy zleva až na balkón k velkým hodinám a čistě n.v.
datum prvovýstupu:
autor: Stanislav Čejp, O. Uher, M. Heliks, D. Ševčík a další
charakter: vydatné stavění


věž: Malá starostová, obvod: Milenecká hora, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.



KOMENTÁŘE

17.1.2016 20:29:54 michal Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.
Asi se moc nepoleze.

FOTKY





CESTY NA VĚŽ

Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře. Ftip za ftipem VI  () Malá starostová Milenecká hora (Adršpach) 1 komentář (17.1.2016)
Normál. Stavěcí V  (19.8.1981) Malá starostová Milenecká hora (Adršpach) 0 komentářů ()

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Amazonka — Batyskaf — Bruno — Dálkový student — Kleofáš — Lesník — Mecháček — Mošna — Podhoubí — Přílba — Psance — Setmělík — Svišť

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher




piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘI



Park Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.