CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Bionikel VIIa  (Malý Péťa — Křížový hřeben — Křížový vrch)

popis: Levou částí JZ stěny (kruh) na vrchol.
datum prvovýstupu:
autor: Pavel Vondráček, P.Blahna, S. Mrázek
charakter: stěna | sokolík


věž: Malý Péťa, obvod: Křížový hřeben, oblast: Křížový vrch
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

15.7.2013 9:38:45 Hlaďas Echt gold.
Na konci sokolíku jde smyčka než se cvakne Q, od Q na VIIa hodně pikantní lezení po dírách. Boulder za Klidně VIIIa-b. Krátký ale výživný.
27.4.2014 12:03:07 nosicek Pěkné.
Smyčka jde, ale moc dobrá není. Když člověk doleze na konec sokolíku, tak už kruh cvakne. Jinak obtížnost bych taky viděl klidně na VIIIa.
6.6.2017 8:54:08 Mike Normál.
Bezpečný, ale těžký boulder kolem prvního Q. Je potřeba správně pobrat díry a hlídat nohy. Vzhledem k délce a bezpečnosti bych tomu dal maximálně VIIc. Áčko to fakt není :)
14.10.2017 19:56:30 Páša Pěkné.
Pěknej bouldřík. V sokolíku jde pěkná smyce a pak pár silovějších kroků. VIIa to vskutku moc neni, ale zas je to kraťoučký.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Bionikel VIIa  () Malý Péťa Křížový hřeben (Křížový vrch) 4 komentáře (14.10.2017)
Pěkné. Hotwhelles VIIa  () Malý Péťa Křížový hřeben (Křížový vrch) 3 komentáře (24.8.2015)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Pěkné. SONY-X VI  () Malý Péťa Křížový hřeben (Křížový vrch) 4 komentáře (24.8.2015)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2018 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání) eMontana.cz


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.