CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Normál. Bílá paní VI  (Strašidlo — Vstupní rokle — Teplice)

popis: Komínem cesty Z kouta pět metrů, traverz stěnou doleva na východní hranu a po ní (kruh) na vrchol.
datum prvovýstupu: 6.8.1971
autor: Ivan Kobr, J. Fulka
charakter: stěna


věž: Strašidlo, obvod: Vstupní rokle, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

2.6.2011 6:54:57 Jony Pěkné.
Jestli si dobře vzpomínám, tak to byla poctivější šestka. Vrcholová stavba věže trpí slušným výkyvem nebo nám tam strašilo.
2.6.2011 9:52:41 beny Normál.
No taky se mi to zdálo jako celkem poctivá VI. A myslím, že nad kruhem už toho moc nešlo založit. Na výkyv hlavy si nevzpomínám. Lezl jsem tam už i tu starou III a taky jsem tenkrát nic nepostřehl. Ale mohlo se to změnit.
2.6.2011 10:05:19 Jony
Normálně bych si toho nevšiml, ale měli jsme tam vyměnit vrcholový zařízení. Když jsem začal se slaňákem, tak se to dalo do pohybu. Při slanění jsem se pak ujistil, že to halušky nebyly :).
8.6.2011 5:58:20 Hans Normál.
Byl jsem tam tehdá s Jonym a skutečně se celý vrcholový "balvan" hýbe. Jinak cesta takový průměr, nevzpomínám si, že by ve mě zanechala nějaký extra dojem.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Bílá paní VI  (6.8.1971) Strašidlo Vstupní rokle (Teplice) 4 komentáře (8.6.2011)
Normál. Z kouta III  (0.0.0000) Strašidlo Vstupní rokle (Teplice) 2 komentáře (7.7.2020)u cesty jsou vloženy fotky - 2x


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.