CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Aládinova lampa IXc  (Aládin — Vstupní rokle — Teplice)

popis: Cestou Spára s nejasným začátkem a koncem ke 2. kruhu. Stěnou podél severní hrany (3 kruhy) pod převis a vpravo cestou Spára s nejasným začátkem a koncem na vrchol.
datum prvovýstupu: 0.7.1990
autor: Karel Šimek a Lubomír Beneš, M. Matějka
charakter: stěna | rajbas


věž: Aládin, obvod: Vstupní rokle, oblast: Teplice
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

26.10.2011 12:37:34 Jony Pěkné.
Jako jedno z nejproblematičtějších míst v cestě nám přišlo v odlezu od posledního kruhu cesty Spára s nejasným začátkem a koncem.
28.10.2011 8:08:40 magnusek Pěkné.
Pravdaže, dolez na vršek mi taky přišel jako největší kotel. Vzhledem k rozdílu 'papírových' obtížností docela vtipné :-)
17.8.2018 7:43:17 Jony
Dle původní vrcholové knížky se cesta jmenuje Vyhaslý plamínek.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Aládinova lampa IXc  (0.7.1990) Aládin Vstupní rokle (Teplice) 3 komentáře (17.8.2018)
Normál. Dvojžába VIIa  (3.1.1988) Aládin Vstupní rokle (Teplice) 0 komentářů ()
Echt gold. Džin Xa RP: Xb  () Aládin Vstupní rokle (Teplice) 2 komentáře (29.9.2015)
Normál. Spára s nejasným začátkem a koncem VIIIc  (10.5.1987) Aládin Vstupní rokle (Teplice) 0 komentářů ()


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.