CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Přes nos VIIIb (IXa)  (Eurydika — Jezerka — Adršpach)

opis: Od JZ traverz po šikmé plošině doprava na jižní hranu k 1. kruhu. Hranou (2. kruh) na plošinu, stěnou šikmo vlevo na západní hranu a tou (3. kruh) ke 4. kruhu. (Stavěním ze sedačky) doprava ke 2. kruhu Spirálové cesty a tou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 29.8.1990
autor: Bronislav Dlouhý, J. Soumar
charakter: ściana | rajbas


wieża: Eurydika, obwód: Jezerka, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

20.8.2009 17:02:31 lezecc Fajne.
Už na první pohled velká cesta, jen trošku schovaná a zapomenutá.Myslím že jsme měli 8 přelez? 4lovek si po klidném cvaknutí prvního kruhu procvičí jak mu drží dota na stěně, rajbas je parádní jen druhý kruh je pěkně daleko a krok pod ním nic moc, ale zase na druhou stranu, kruh je tam kde má být. Oblez 2 je se zatajeným dechem a veliký nos nezi 2 a 3 se nechce opouštět.Pod 4 kruhem zase trošku uklidnit a zabojovat. Stavění ze sedačky jde po chvilce nacvičování zvládnout ale obtížnost se tím rapidně zvedá. Dolez už je pak jen třešničkou za velkolepou cestou.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Fajnerys VIIIb  (24.8.1990) Eurydika Jezerka (Adršpach) 0 komentarze ()
Fajne. Přes nos VIIIb (IXa)  (29.8.1990) Eurydika Jezerka (Adršpach) 1 komentarz (20.8.2009)
Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Spirálová VIIa  (15.8.1965) Eurydika Jezerka (Adršpach) 3 komentarze (4.8.2014)

MAPA

OKOLICA

Bendžo — Hádes — Hermes — Kerberos — Medvědí stěna — Midas — Orfeus — Pygmalion

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.