CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Dámy, já už vážně nedávám. VIIb  (Fefík — Vstupní obvod — Adršpach)

opis: Od JZ stěnou (3 kruhy) na vrchol.
data pierwszego wejścia: 0.0.2007
autor: Petr Mocek, I.Krecbach, O.Krecbach, S.Lukavský, R.Gemperle
charakter: ściana | rajbas


wieża: Fefík, obwód: Vstupní obvod, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

3.3.2010 13:03:34 Alešák Fajne.
Výborně odjištěné, je potřeba zabrat přes nástupový převísek a pak poladit nohy nad 3.Q. Fefík je hned vedle Vlka Samotáře, tzn. od chatičky (za ozvěnou) cca 30m podél potoka.
3.3.2010 14:46:20 pavel Fajne.
Dobrá cesta. Ke třetímu kruhu docela schůdný lezení u něj trochu kouknout pod nohy a pak hurá nahoru. A pak taky dolů to bylo když sem to lez zajímavější.
26.6.2010 11:24:23 birkof Fajne.
Pěkná stěnovka, dobře odjištěná. K prvnímu je potřeba trochu zabrat. Pak přijdou obtíže s odlezem od třetího. Stojí to za to. Snad to nebude brzo celý zelený a ještě chvíli se to poleze.
2.4.2013 17:58:58 Staník Fajne.
Podstatné bylo řečeno výše, pro mne byl výrazně těžší spodek, u 3. Q to technická ladička, ale spíš rutina. Pohodová cesta. Jinak není zas tak zelená jak na obrázku, asi záleží jaký je rok (vlhkost). Až spadne nebo (mu někdo pomůže) ten vyvrácený strom vpravo, tak se sektor určitě trochu prosvětlí a provzdušní - méně zeleně.
8.9.2013 14:00:39 Hlaďas Fajne.
Spodek solí jak prase, fajné lezení mezi mechem a kapradím ale chyty a stupy jsou čisté, a od třetího Q boulder na VIIb přísnej. Hvězda za bezpečí.

ZDJĘCIA

Dámy, já už vážně nedávám. 1.4.2013 | 2396x
Alešák

DROGI

Fajne. Dámy, já už vážně nedávám. VIIb  (0.0.2007) Fefík Vstupní obvod (Adršpach) 5 komentarze (8.9.2013)zdjęcia - 1x

MAPA
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.