CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Cahounek (Adršpach — Vstupní obvod)

Věž se nachází hned vpravo od Orlího hnízda při pohledu z turistické cesty. Nástup na náhorní plató, kde začínají cesty Fildova hrana a Schodnicová je směrem od Orlího hnízda ke Džbánu a doprava nahoru.

wspinaczka bez ograniczeń: 1.5. — 30.11.

Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy


DROGI

Fajne. Fildova hrana IV  (5.9.2009) Cahounek Vstupní obvod (Adršpach) 3 komentarze (15.6.2011)
Normalka. Ježkovo trápení VIIc  (28.8.2009) Cahounek Vstupní obvod (Adršpach) 1 komentarz (23.8.2010)
Fajne. Není prach, není strach VIIc  () Cahounek Vstupní obvod (Adršpach) 1 komentarz (20.2.2021)
Fajne. Schodnicová VI  (16.8.2009) Cahounek Vstupní obvod (Adršpach) 4 komentarze (15.6.2011)

MAPA
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.