CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Rohatá (Adršpach — Ostrov)

lezení povoleno: 1.5. — 30.11.

Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci


CESTY

 Levá údolní V  () Rohatá Ostrov (Adršpach) 0 komentářů ()
Pěkné. Schovaná cesta IV  (14.5.1960) Rohatá Ostrov (Adršpach) 3 komentáře (9.5.2018)
Pěkné. Schovaná cesta – Varianta IV  (26.6.1960) Rohatá Ostrov (Adršpach) 1 komentář (25.6.2021)
Pěkné. Stiskoidní  (IXa)  (0.0.0000) Rohatá Ostrov (Adršpach) 2 komentáře (31.7.2013)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Bazilišek — Blátoš — Blíženci — Boxer — Bukanýr — Cimbuří — Čertík — Čertova tchyně — Dingo — Domovník — Džunka — Fregata — Hrouda — Chobot — Ještěrka — Julián — Klusáček — Korál — Kristián — Kuba — Lucius — Lupič — Morgan — Nebesa — Ostrovní — Pálavská — Pašerák — Pekelník — Peklo — Pusina — Pusinka — Robinson — Saská placka — Skunk — Útes — Věž u Lucia — Věž Waltera Bonattiho — Všední — Zefír — Rekrut — Revizor

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.