CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pálavská (Adršpach — Ostrov)

lezení povoleno: 1.5. — 30.11.

Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci


CESTY

Normál. Komín IV  (14.7.1978) Pálavská Ostrov (Adršpach) 1 komentář (13.3.2012)
Normál. Nad bránou IV  (5.10.1966) Pálavská Ostrov (Adršpach) 1 komentář (13.3.2012)
Normál. Svařák VIIb  (20.8.1998) Pálavská Ostrov (Adršpach) 1 komentář (13.3.2012)

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Bazilišek — Blátoš — Bukanýr — Cimbuří — Čertík — Čertova tchyně — Dingo — Domovník — Džunka — Fregata — Chobot — Ještěrka — Julián — Korál — Kristián — Kuba — Lucius — Lupič — Morgan — Nebesa — Ostrovní — Pašerák — Pekelník — Peklo — Poloostrov — Pusina — Pusinka — Robinson — Rohatá — Skunk — Útes — Věž u Lucia — Věž Waltera Bonattiho — Všední — Revizor

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.