CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Normál. Střemhlavé prkno VIIIa  (Hladová — Jezerka — Adršpach)

popis: V úzké SZ stěně stavěním, stěnou a spárou přes převis na její konec ke kruhu. Traverz stěnou doleva a vzhůru na balkónek. Vlevo spárou na předvrchol a Severní cestou na vrchol.
datum prvovýstupu: 14.10.1979
autor: Petr Mocek a Stanislav Lukavský, J. Rymeš
charakter:


věž: Hladová, obvod: Jezerka, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Normál. Cesta do kopce VIIc  (14.9.1975) Hladová Jezerka (Adršpach) 0 komentářů ()
Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře. Kamikadze VIIIb  (7.8.1982) Hladová Jezerka (Adršpach) 2 komentáře (14.2.2010)
Normál. Severní V  (27.6.1962) Hladová Jezerka (Adršpach) 0 komentářů ()
Normál. Střemhlavé prkno VIIIa  (14.10.1979) Hladová Jezerka (Adršpach) 0 komentářů ()
Normál. Zelená spára V  (20.9.1975) Hladová Jezerka (Adršpach) 0 komentářů ()

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Arnika — Čekanka — Héraklés — Květák — Mařena — Prha chlumní

FOTKY K VĚŽI


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.