CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

Pěkné. Seance VIIIb  (Saturn — Město — Adršpach)

popis: Z mezivěží mezi Marsem a Saturnem ve stěně Marsu spárou k 1. kruhu, rozporem k východní hraně ke 2. kruhu, přepadem a stěnou podél hrany (3. kruh) na vrchol.
datum prvovýstupu: 15.6.2002
autor: Andreas Stephan a Petr Mocek a Stanislav Lukavský a Rainer Priebst
charakter: stěna | rajbas | ruční spára | komín


věž: Saturn, obvod: Město, oblast: Adršpach
Skalní záchranná služba Broumovsko — informace o stanovištích první pomoci

NOVÝ KOMENTÁŘ


Eventuelní pád by pravděpodobně neskončil dobře.   Za ty nervy se to vyplatí (je to o držku, ale nadherný lezení, který se nedá moc zajistit).   Normál.   Pěkné.   Echt gold.KOMENTÁŘE

17.6.2013 16:40:12 Alešák Pěkné.
Chytře vymyšlený směr na těžko dostupnou věž. Už ve spáře k prvnímu se "leze", rozpor je vzdušný a nakonec pěkné lezení na hraně po sklopených poličkách. Poslední metry jsou bohužel trochu více zališejníkované. 1. opakování.

FOTKY

CESTY NA VĚŽ

Pěkné. Seance VIIIb  (15.6.2002) Saturn Město (Adršpach) 1 komentář (17.6.2013)
Pěkné. Šikmá smrt VIIb (VIIc)  (1.7.1973) Saturn Město (Adršpach) 3 komentáře (13.6.2016)u cesty jsou vloženy fotky - 1x

MAPA

OKOLNÍ VĚŽE

Borovička — Jupiter — Mars — Orion — Pluto — Uran — Venuše

FOTKY K VĚŽI

Šikmá smrt 13.11.2013 | 3093x
lezecc


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.