CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Stará garda VIIIa  (Napoleon — Město — Adršpach)

opis: U severní hrany (z Krakonošova parku) spárou ke kruhu. Sokolíkem, vlevo spárami do komína, jím a výše Údolní cestou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 31.5.1980
autor: Stanislav Lukavský, A. Skalák
charakter: ręczna rysa | topór | dülfer


wieża: Napoleon, obwód: Město, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

25.8.2013 23:15:45 Alešák Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).
Na malý vykřičník to je, ale kdo se pustí do Ádrovské spáry za VIIIa, ten asi nespadne s místa, odkud je to na zem. První polovina je pěkné lezení, nějaké smyce jdou. Druhá polovina je nekonečný (no fakt 30m) komín bez jištění. Kdo nechce štandovat v rozporu, nechť se naváže na minimálně 60m lano.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. El Corazon VIIIa  (3.7.1988) Napoleon Město (Adršpach) 0 komentarze ()
Normalka. Koutová VI  (6.5.1973) Napoleon Město (Adršpach) 0 komentarze ()
Normalka. Stará cesta IV  (18.6.1961) Napoleon Město (Adršpach) 4 komentarze (11.7.2019)
Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Stará garda VIIIa  (31.5.1980) Napoleon Město (Adršpach) 1 komentarz (25.8.2013)
Normalka. Údolní VI  (17.10.1965) Napoleon Město (Adršpach) 0 komentarze ()
Normalka. Večerní V  (21.8.1966) Napoleon Město (Adršpach) 0 komentarze ()
Normalka. Waterloo VIIb  (1.4.1978) Napoleon Město (Adršpach) 0 komentarze ()

MAPA

OKOLICA

Abbé — Arcteryx — Bludný balvan — Dalibor — Goliáš — Hladomorna — Hrobař — Péro — Sokolí jehla

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Libor Jenka - galerie leteckých snímků (SHORA.CZ) Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.