CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Údolní VI  (Napoleon — Město — Adršpach)

opis: Od SV(z Krakonošova parku) spárou a komínem ke kruhu. Stavěním ze sedačky doprava do komína a jím doprava na předvrchol. Starou cestou na vrchol.
data pierwszego wejścia: 17.10.1965
autor: Milan Rusý, P. Rada
charakter:


wieża: Napoleon, obwód: Město, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

17.6.2020 13:30:43 Špajda Fajne.
Minimálně 22 let opomíjený (více vrcholovka nepamatuje) skvost sportovního koutku. Krásných 70 m lezení Rusého střihu, které lze v první polovině cesty dokonce dojistit.
18.6.2020 13:08:56 Pavlík Fajne.
Neprávem opomíjený komínový skvost šestkové obtížnosti. Technicky nejzajímavější je oblez velkého solivého odštěpu v dolní třetině a exponovaný traverz po dunivé římse ke kruhu, který je šikovně umístěn na oblé mírně převislé hraně. Obě tyto místa pojistí dobré jištění. Stavění ze sedačky je, pokud věříte kruhu z prvovýstupu, v pohodě. Pak už jen pořád nahoru stále se rozšiřujícím komínem.

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. El Corazon VIIIa  (3.7.1988) Napoleon Město (Adršpach) 0 komentarze ()
Normalka. Koutová VI  (6.5.1973) Napoleon Město (Adršpach) 0 komentarze ()
Normalka. Stará cesta IV  (18.6.1961) Napoleon Město (Adršpach) 5 komentarze (17.6.2020)
Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Stará garda VIIIa  (31.5.1980) Napoleon Město (Adršpach) 1 komentarz (25.8.2013)
Fajne. Údolní VI  (17.10.1965) Napoleon Město (Adršpach) 2 komentarze (18.6.2020)
Normalka. Večerní V  (21.8.1966) Napoleon Město (Adršpach) 0 komentarze ()
Normalka. Waterloo VIIb  (1.4.1978) Napoleon Město (Adršpach) 0 komentarze ()

MAPA

OKOLICA

Abbé — Arcteryx — Bludný balvan — Dalibor — Goliáš — Hladomorna — Hrobař — Péro — Sokolí jehla

ZDJĘCIA


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2020 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.