CS PL DE
piskari.cz - ikona - lezu s ohledem na skálu piskari.cz - ikona - nepletu si skálu s umělou stěnou (např. nelezu toprope) piskari.cz - ikona - nepoužívám UFO piskari.cz - ikona - nepoužívám magnézium

zapomenuté heslo

 

seppo (seppo)

stephan.gerber@web.de

počet komentářů : 5,   počet fotek : 0,   počet článků : 0
Adršpašský hnusák (body) : 36


POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Normál. Vadí-nevadí VIIIa  () Morgan Ostrov (Adršpach) 9 komentářů (26.1.2016)u cesty jsou vloženy fotky - 3x
Normál. Reggae variation VIIIa  () Migdalka Království (Adršpach) 2 komentáře (17.7.2015)
Normál. Bílé myšky - Varianta VIIc  () Pegas Jezerka (Adršpach) 2 komentáře (18.7.2013)
Pěkné. Holka prodejná IXa (IXa)  () Jitřenka Vstupní obvod (Adršpach) 3 komentáře (9.9.2013)u cesty jsou vloženy fotky - 1x
Normál. Severozápadní spára VIIa  () Jelen Město (Adršpach) 1 komentář (25.5.2012)


piskari.cz

Portál vznikl pro lidi, kteří se nejen chtějí informovat o specifickém pískovcovém lezení v Polické pánvi, ale i pro ty, kdo se na relevantních informacích o cestách a lokalitách chtějí podílet. Další informace o nás.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.