CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Rostislav Ott (Suklaa)

Bydlím u Hradce Králové, táhne mě na pade, baví mě písek , žula i vápno. Mám rád Křížák, tak celkově pro Ádrovskou atmosféru. S registrací jsem váhal, protože rád používám UFO a nestydím se za to. S ostatními zásadami Pískařů.cz nemám problém. Běžně lezu asi VI pískových, max VIIa (na prvním).

rostislavott@volny.cz

liczba komentarze : 5,   liczba zdjęć : 2,   liczba artykuły : 0


NOWE KOMENTARZE

Normalka. Křandova IV (V)  () Barrandov Dolní labyrint (Ostaš) 10 komentarze (18.7.2018)zdjęcia - 5x
Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana). Pozdrav zapomenutých V  () Papala Jižní věže (Křížový vrch) 2 komentarze (3.7.2017)
Normalka. Měkká kůrka V  () Nejezchlebník Křížový hřeben (Křížový vrch) 3 komentarze (3.7.2017)
Fajne. Seš u mě mrtvej Homolka VIIa  () Ecce homo Křížový hřeben (Křížový vrch) 3 komentarze (3.8.2017)zdjęcia - 2x
Fajne. Březňák VI  () Předposlední Křížový hřeben (Křížový vrch) 3 komentarze (3.8.2017)zdjęcia - 1x


piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2022 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.