CS PL DE
piskari.cz - ikona - wspinając się, nie niszczę skały piskari.cz - ikona - nie mylę skały ze ścianką wspinaczkową (np. nie asekuruję się na wędkę) piskari.cz - ikona - nie używam UFO piskari.cz - ikona - nie używam magnezji

nie pamiętam hasła

 

Fajne. Západní VIIb  (Strážce — Vstupní obvod — Adršpach)

opis: Vlevo od nástupu Rouskovy cesty komínem na skloněnou rampu a po ní doleva ke spáře. Spárou a žlábkem (kruh) na vrchol.
data pierwszego wejścia: 22.9.1960
autor: Herbert Richter
charakter: ręczna rysa | topór


wieża: Strážce, obwód: Vstupní obvod, obszar: Adršpach
Skalne pogotowie ratunkowe (SPR) Broumovsko — punkty medyczne pierwszej pomocy

NOWY KOMENTARZ


Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.   Warte tych całych nerwów (mimo stresu, fantastyczna wspinaczka, ale mało asekurowana).   Normalka.   Fajne.   Bardzo fajne.KOMENTARZE

6.7.2011 18:54:37 Alešák Fajne.
Na rampě je zajímavý nález přes širočinové bříško. Ke kruhu pak víceméně žáby, od něj krátký lehký žlábek, zajistit to jde.
28.6.2017 13:29:04 cervo Fajne.
Dojem z cesty trochu kazí matroš. Širočinové bříško je veľkým spestrením celej cesty. Smyčky v špáre pod kruhom dobré. Richter si skrátka vedel vybrať...
23.1.2021 22:21:52 Pavlík Ewentuelny upadek prawdopodobnie nie skończyłby się dobrze.
Normálně nehodnotím cesty, co jsem nevylez na prvním. Ale tentokrát musím. Celá expedice až ke spáře je v pohodě. Pak podle mě žádná tutová smyčka a kruh daleko. Normálně bych to slezl zpátky dolů a šel na pivo, ale na vrcholu byli zrovna kamarádi. nechal jsem si ze strachu hodit lano a dále lezl na druhém. Ještěže tak. Ke kruhu jsem si dvakrát odsednul. A materiál hrůza. Podle mě vykřičník!

ZDJĘCIA

DROGI

Normalka. Jebák VIIb  (27.6.1968) Strážce Vstupní obvod (Adršpach) 1 komentarz (16.7.2010)
Normalka. Jebák - Varianta ranním oparem VIIb  () Strážce Vstupní obvod (Adršpach) 1 komentarz (16.7.2010)
Fajne. Rouskova VIIb (VIIc)  (31.7.1960) Strážce Vstupní obvod (Adršpach) 4 komentarze (5.12.2015)zdjęcia - 2x
Fajne. Západní VIIb  (22.9.1960) Strážce Vstupní obvod (Adršpach) 3 komentarze (23.1.2021)

MAPA

OKOLICA

Bonbonek — Lesní zátiší — Pedofil — Valoun — Varle — Velbloud — Vrátný

ZDJĘCIA

Rouskova 5.1.2011 | 3210x
Alešák

Rouskova 11.2.2012 | 2681x
lezecc


Další informace o věži — Jörg Brutscher
piskari.cz

Portal powstał dla ludzi, którzy nie tylko chcą uzyskać informacje na temat specyficznej wspinaczki piaskowcowej w Polickiej pánvi, ale i dla tych, którzy chcą się takimi istotnymi informacjami o drogach i miejscach podzielić. O piskari.cz.

info@piskari.cz

copyright©2021 PISKARI.CZ

PARTNEŘIPark Narodowy Gór Stolowych Skalní záchranná služba Broumovsko eMontana.cz Horolezecká Abeceda, nová učebnice metodiky Policko.cz - portál, kde mimo jiné naleznete informace a tipy, které vám pomohou naplánovat si jednodenní výlet nebo delší pobyt na Policku. http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ - Pár fotografií (nejen) z českých luhů a hájů Turistické,horolezecké průvodce,horolezecká literatura - NAKLADATELSTVÍ JUKO Montana TOPlist Daňové poradenství, účetnictví, mzdy Sport v Polici nad Metují (víceúčelové sportoviště, běh, kolo, turistika, plavání)


Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych
Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis v rámci projektu (registrační číslo: CZ.3.22/3.3.02/12.03472)
„Piskari.cz: propagace tradičního pískovcového lezení v Polické pánvi a Górach Stolowych“.